Streamovací služby

Osvoboďte se konečně od běžného televizního vysílání, přidejte se mezi uživatele streamovacích služeb a začněte
sledovat rozsáhlou nabídku nejnovějších filmů nebo oblíbených seriálů podle momentální chuti i nálady.


Oblíbené a doporučené seriály na streamovací platformě Voyo, které můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv

S českou streamovací službou Voyo můžete kdykoliv sledovat kolem 2 000 filmů nebo seriálů a dalších TV pořadů v češtině zcela bez komerčních reklam. Počítat můžete s živými sportovními přenosy z televizních kanálů Nova Sport, které rozhodně nadchnou i nejnáročnější sportovní fandy. Kromě nepřeberného množství filmů a seriálů nemusíte u některých pořadů čekat až je budou dávat v TV, řadu nejoblíbenějších titulů uvidíte až 7 dní před jejich televizní premiérou, jednoduše tak budete mít náskok před svými kolegy z práce nebo kamarády. Pojďme společně prozkoumat ty nejoblíbenější nebo doporučené seriály dostupné na streamovací službě Voyo.

Dobrý doktor (2017 - 2021)

Seriál Dobrý doktor na streamovací službě Voyo

V atraktivním seriálu z lékařského prostředí Dobrý doktor budete sledovat poměrně mladého autistického chirurga, který se přesunul z tichého venkova přímo na prestižní chirurgickou jednotku ve velkém městě. Mimořádného a zároveň geniálního mladého doktora, který se cítí ztracený ve světě normálních lidí si okamžitě zamilujete. Shaun Murphy zachraňuje životy mnoha pacientů, a to díky svému jedinečnému lékařskému nadání. Americký seriál Dobrý doktor (The Good Doctor) můžete jednoduše sledovat online na Voyo v českém dabingu, nebo v původním znění s českými titulky.

Ulice (2005 - 2021)

Seriál Ulice na streamovací službě Voyo

Sledujte denně nekonečný seriál Ulice, kde můžete společně s obyvateli jedné fiktivní ulice umístěné na periferii Prahy zažívat jejich běžný život, vztahy, lásky, pracovní nebo rodinné starosti i radosti. Chcete vědět, jak to bude dál s vašimi oblíbenými hrdiny, zda je čeká zklamání nebo krásný život? Sledujte na streamovací službě Voyo dostatečně s předstihem všechny životní osudy několika oblíbených rodin z jedné ulice.

Vegani a Jelita (2021)

Seriál Vegani a Jelita na streamovací službě Voyo

Česká seriálová mini komedie Vegani a Jelita vás zavede do brněnského obchodu se zdravou výživou k dvěma kamarádům z dětství. Vlivem prapodivných událostí dojde k postupné změně hned několika vzájemně odlišných životů, které se v malém obchůdku potkávají. Hlavními hrdiny je majitel obchodu Martin a jeho kamarád Luděk, u kterých se musíte připravit na jadrnou moravštinu i nekorektní humor. Šest epizod miniseriálu Vegani a Jelita v scenáristickém debutu herce Michala Isteníka uvidíte na Voyo.

Vnitřní boj (2018 - 2019)

Seriál Vnitřní boj na streamovací službě Voyo

V seriálu Vnitřní boj (Wild District) se ocitnete po boku partyzánského bojovníka Jhona Jeivera, který se po podpisu mírové smlouvy vrací z džungle zpět do Bogoty. Nicméně jedinou možností, jak se vyhnout vězení, je spolupráce s policií. I přesto se ovšem ocitá v síti zločinů a korupce, kde musí čelit morálnímu dilematu, na kterou stranu zákona se má nakonec postavit. Atraktivní kolumbijský seriál Vnitřní boj (Wild District) můžete na Voyo sledovat online v českém dabingu, nebo v původním znění s českými titulky.

Ordinace v růžové zahradě (2005 - 2021)

Seriál Ordinace v růžové zahradě na streamovací službě Voyo

Máte v oblibě dramatické příběhy lékařů (chirurgové, pediatři, gynekologové a pod.) z kamenické nemocnice, kteří pak každodenně zachraňují životy svých pacientů? Sledujte starší, ale i nové díly oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde se můžete těšit nejen na nové kolegy, nečekané zápletky, životní osudy, milostné propletence a hlavně dramatické situace, které lékaři zažívají při záchraně životů. Populární seriál Ordinace v růžové zahradě z prostředí kamenické nemocnice sledujte exkluzivně na Voyo.

The Great (2020 - 2021)

Seriál The Great na streamovací službě Voyo

Nenechte si ujít fiktivní a zábavný příběh The Great (Veliká) o vzestupu Kateřiny Veliké, která se ocitne ve velmi nebezpečném, zpustlém a zaostalém Rusku. Jestliže se ovšem rozhodně pro změnu, pak musí zabít svého manžela, přemoci církev, usměrnit armádu a získat dvůr plně na svoji stranu. Aktuální příběh o minulosti zachycuje řadu rolí, které tato milenka, učitelka, panovnice, přítelkyně a bojovnice během svého života sehrála. Britský seriál The Great (Veliká) naleznete na streamovací službě Voyo online v českém dabingu, nebo v původním znění s českými titulky.

Více informací o Voyo

Tématické články

Prohlédněte si nejpopulárnější seriály vyhledávané na streamovací video službě HBO GO, které rozhodně musíte vidět

Sledujte nejnovější filmy a populární seriály na velké obrazovce moderní Smart TV, která nabízí vestavěné aplikace oblíbených streamovacích platforem

Prozkoumejte recenze streamovacích platforem a vyberte nejvýhodnější službu pro sledování filmů a seriálů na Smart TV, počítači nebo smartphonu


Přehled nejoblíbenějších streamovacích služeb dostupných kdekoliv po ČR

Prozkoumejte seznam streamovacích video platforem a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce nebo výhody

  • Voyo
  • HBO GO
  • Netflix
  • Amazon Prime Video

Využijte rychlé připojení k internetu
Prozkoumejte bohaté možnosti internetové televize kdekoliv na území ČR

Televize přes internet


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2021 - 2023 StreamovaciSluzby.cz


Smart TV

Pořiďte si Smart TV
Sledujte oblíbené pořady na velké obrazovce smart televizoru s WiFi připojením a podporou aplikací pro streamovací platformy...

 Nakupujte výhodně