Streamovací služby

Osvoboďte se konečně od běžného televizního vysílání, přidejte se mezi uživatele streamovacích služeb a začněte
sledovat rozsáhlou nabídku nejnovějších filmů nebo oblíbených seriálů podle momentální chuti i nálady.


Oblíbené a doporučené seriály na streamovací platformě Voyo, které můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv

S českou streamovací službou Voyo můžete kdykoliv sledovat kolem 2 000 filmů nebo seriálů a dalších TV pořadů v češtině zcela bez komerčních reklam. Počítat můžete s živými sportovními přenosy z televizních kanálů Nova Sport, které rozhodně nadchnou i nejnáročnější sportovní fandy. Kromě nepřeberného množství filmů a seriálů nemusíte u některých pořadů čekat až je budou dávat v TV, řadu nejoblíbenějších titulů uvidíte až 7 dní před jejich televizní premiérou, jednoduše tak budete mít náskok před svými kolegy z práce nebo kamarády. Pojďme společně prozkoumat ty nejoblíbenější nebo doporučené seriály dostupné na streamovací službě Voyo.

Dobrý doktor (2017 - 2021)

Seriál Dobrý doktor na streamovací službě Voyo

V atraktivním seriálu z lékařského prostředí Dobrý doktor budete sledovat poměrně mladého autistického chirurga, který se přesunul z tichého venkova přímo na prestižní chirurgickou jednotku ve velkém městě. Mimořádného a zároveň geniálního mladého doktora, který se cítí ztracený ve světě normálních lidí si okamžitě zamilujete. Shaun Murphy zachraňuje životy mnoha pacientů, a to díky svému jedinečnému lékařskému nadání. Americký seriál Dobrý doktor (The Good Doctor) můžete jednoduše sledovat online na Voyo v českém dabingu, nebo v původním znění s českými titulky.

Ulice (2005 - 2021)

Seriál Ulice na streamovací službě Voyo

Sledujte denně nekonečný seriál Ulice, kde můžete společně s obyvateli jedné fiktivní ulice umístěné na periferii Prahy zažívat jejich běžný život, vztahy, lásky, pracovní nebo rodinné starosti i radosti. Chcete vědět, jak to bude dál s vašimi oblíbenými hrdiny, zda je čeká zklamání nebo krásný život? Sledujte na streamovací službě Voyo dostatečně s předstihem všechny životní osudy několika oblíbených rodin z jedné ulice.

Vegani a Jelita (2021)

Seriál Vegani a Jelita na streamovací službě Voyo

Česká seriálová mini komedie Vegani a Jelita vás zavede do brněnského obchodu se zdravou výživou k dvěma kamarádům z dětství. Vlivem prapodivných událostí dojde k postupné změně hned několika vzájemně odlišných životů, které se v malém obchůdku potkávají. Hlavními hrdiny je majitel obchodu Martin a jeho kamarád Luděk, u kterých se musíte připravit na jadrnou moravštinu i nekorektní humor. Šest epizod miniseriálu Vegani a Jelita v scenáristickém debutu herce Michala Isteníka uvidíte na Voyo.

Vnitřní boj (2018 - 2019)

Seriál Vnitřní boj na streamovací službě Voyo

V seriálu Vnitřní boj (Wild District) se ocitnete po boku partyzánského bojovníka Jhona Jeivera, který se po podpisu mírové smlouvy vrací z džungle zpět do Bogoty. Nicméně jedinou možností, jak se vyhnout vězení, je spolupráce s policií. I přesto se ovšem ocitá v síti zločinů a korupce, kde musí čelit morálnímu dilematu, na kterou stranu zákona se má nakonec postavit. Atraktivní kolumbijský seriál Vnitřní boj (Wild District) můžete na Voyo sledovat online v českém dabingu, nebo v původním znění s českými titulky.

Ordinace v růžové zahradě (2005 - 2021)

Seriál Ordinace v růžové zahradě na streamovací službě Voyo

Máte v oblibě dramatické příběhy lékařů (chirurgové, pediatři, gynekologové a pod.) z kamenické nemocnice, kteří pak každodenně zachraňují životy svých pacientů? Sledujte starší, ale i nové díly oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde se můžete těšit nejen na nové kolegy, nečekané zápletky, životní osudy, milostné propletence a hlavně dramatické situace, které lékaři zažívají při záchraně životů. Populární seriál Ordinace v růžové zahradě z prostředí kamenické nemocnice sledujte exkluzivně na Voyo.

The Great (2020 - 2021)

Seriál The Great na streamovací službě Voyo

Nenechte si ujít fiktivní a zábavný příběh The Great (Veliká) o vzestupu Kateřiny Veliké, která se ocitne ve velmi nebezpečném, zpustlém a zaostalém Rusku. Jestliže se ovšem rozhodně pro změnu, pak musí zabít svého manžela, přemoci církev, usměrnit armádu a získat dvůr plně na svoji stranu. Aktuální příběh o minulosti zachycuje řadu rolí, které tato milenka, učitelka, panovnice, přítelkyně a bojovnice během svého života sehrála. Britský seriál The Great (Veliká) naleznete na streamovací službě Voyo online v českém dabingu, nebo v původním znění s českými titulky.

Více informací o Voyo

Tématické články

Prohlédněte si nejpopulárnější seriály vyhledávané na streamovací video službě HBO GO, které rozhodně musíte vidět

Sledujte nejnovější filmy a populární seriály na velké obrazovce moderní Smart TV, která nabízí vestavěné aplikace oblíbených streamovacích platforem

Sledujte bohatou nabídku nejnovějších filmů nebo atraktivních seriálů na velké obrazovce moderní Smart televize ve vysokém rozlišení

Prozkoumejte recenze streamovacích platforem a vyberte nejvýhodnější službu pro sledování filmů a seriálů na Smart TV, počítači nebo smartphonu


Přehled nejoblíbenějších streamovacích služeb dostupných kdekoliv po ČR

Prozkoumejte seznam streamovacích video platforem a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce nebo výhody

  • Voyo
  • HBO GO
  • Netflix
  • Amazon Prime Video

Využijte rychlé připojení k internetu
Prozkoumejte bohaté možnosti internetové televize kdekoliv na území ČR

Televize přes internet


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 StreamovaciSluzby.cz


Smart TV

Pořiďte si Smart TV
Sledujte oblíbené pořady na velké obrazovce smart televizoru s WiFi připojením a podporou aplikací pro streamovací platformy...

 Nakupujte výhodně