Streamovací služby

Osvoboďte se konečně od běžného televizního vysílání, přidejte se mezi uživatele streamovacích služeb a začněte
sledovat rozsáhlou nabídku nejnovějších filmů nebo oblíbených seriálů podle momentální chuti i nálady.


Výhody streamovací video platformy

Prozkoumejte celou řadu rozmanitých výhod, které nabízí streamovací video platformy a zjistěte, proč je právě tento způsob sledování audiovizuálního obsahu pro vás tou nejlepší volbou. VOD (Video On Demand) neboli video na vyžádání získává na oblibě mezi stále větší skupinou uživatelů, hlavní výhodou je přístup k rozsáhlé knihovně online filmů, seriálů, dokumentů včetně dalších pořadů, která se neustále rozšiřuje. Dostupné tituly si přehraje podle vaší momentální chuti a nálady, u stremovacích video služeb nejste omezeni žádným vysílacím časem. Mezi nejznámější streamingové platformy dnes patří Netflix, HBO GO, Voyo, Amazon Prime Video, Apple TV+, Disney+ a řada dalších, které si spolehlivě užijete nejen doma na obrazovce Smart TV, ale i kdekoliv na cestách na displeji smartphonu. Z široké nabídky filmů a seriálů si jednoduše vybere každý, s vhodnou VOD službou se rozhodně nudit nebudete.


Proč se vyplatí sledovat filmy a seriály přes streamovací video platformy?

Prozkoumejte nejdůležitější výhody streamovacích služeb oproti ostatním audiovizuálním platformám

Stále nové filmy a seriály

Stále nové filmy a seriály

Připravte se každý týden na stále novou nabídku rozmanitých filmů, seriálů a dalších pořadů, které jsou přehledně rozděleny do mnoha kategorií (akční, dokumentární, dětské, drama, fantasy, horory, krimi, komedie, romantické, rodinné, sci-fi, thrillery...) běžně dostupné buď v originálním znění, nebo také stále častěji s českým dabingem i českými titulky. S vhodnou předplacenou video službou už konečně nebudete řešit, že v běžné televizi aktuálně nic nedávají. Díky velmi rozsáhlé online knihovně filmů i seriálů se konečně nudit nebudete.

Užijte si pořady ve vysoké kvalitě

Užijte si pořady ve vysoké kvalitě

Streamovací video platformy mívají ve své nabídce obrovskou porci filmových titulů, které můžete běžně sledovat nejenom v základní SD kvalitě, ale zároveň také v atraktivním HD rozlišení. Nejnovější tituly v závislosti na typu streamovací platformy si můžete i vychutnat v 4K UHD kvalitě, kterou oceníte na moderních smart televizorech s velkou obrazovkou. V pohodlí domova si tedy kdykoliv maximálně užijete filmový zážitek na úrovni moderních kin. Některé VOD služby také podporují moderní technologii HDR (vysoký dynamický rozsah).

Pokročilé funkce pro maximální komfort

Pokročilé funkce pro maximální komfort

Streamovací video služby běžně poskytují celou řadu pokročilých a užitečných funkcí, které maximálně usnadňují každodenní používání. Mezi běžné funkce patří podpora více uživatelských účtů, kde si každý člen domácnosti snadno přizpůsobí profil svým potřebám. Samozřejmostí je i přehled shlédnutých titulů a možnost pokračovat ve sledování v místě, kde jste minule pořad zastavili. Mezi pokročilé funkce patří schopnost stáhnutí filmu i seriálu do mobilního zařízení pro pozdější offline sledování mimo dosah internetového připojení.

Nenechte se rušit komerční reklamou

Nenechte se rušit komerční reklamou

Při sledování jakéhokoliv TV pořadu u klasického televizního vysílání jste neustále rušení komerční reklamou, která neúměrně prodlužuje čas strávený před televizní obrazovkou. Streamované video služby v rámci měsíčního předplatného bývají zcela odproštěny od otravných reklam. Během sledování filmů, seriálů nebo dalších pořadů tedy nebudete rušeni žádnou komerční reklamou. V případě potřeby si jakýkoliv aktuálně sledovaný pořad opravdu jednoduše pozastavíte a později můžete nerušeně pokračovat ve sledování kdykoliv později.

Sledujte pořady kdykoliv a kdekoliv

Sledujte pořady kdykoliv a kdekoliv

K provozu VOD služeb (Video On Demand) neboli videa na vyžádání potřebujete pouze stabilní internetové připojení. Rychlost je závislá na aktuálně použité kvalitě obrazu a zvuku, zpravidla si vystačíte s rychlostí 3 až 25 Mb/s. Nemusíte sledovat svoje oblíbené filmy a seriály pouze doma na velké obrazovce Smart TV, ale jednoduše si přehrajete všechny tituly zároveň na cestě do práce nebo do školy. Streamovací video služby běžně využijete i na dovolené, kdekoliv po celém území EU, kde budete mít k dispozici dostatek mobilních dat.


Přehled nejoblíbenějších streamovacích služeb dostupných kdekoliv po ČR

Prozkoumejte seznam streamovacích video platforem a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce nebo výhody

  • Voyo
  • HBO GO
  • Netflix
  • Apple TV+

Využijte rychlé připojení k internetu
Prozkoumejte bohaté možnosti internetové televize kdekoliv na území ČR

Televize přes internet


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 StreamovaciSluzby.cz


Smart TV

Pořiďte si Smart TV
Sledujte oblíbené pořady na velké obrazovce smart televizoru s WiFi připojením a podporou aplikací pro streamovací platformy...

 Nakupujte výhodně