Streamovací služby

Osvoboďte se konečně od běžného televizního vysílání, přidejte se mezi uživatele streamovacích služeb a začněte
sledovat rozsáhlou nabídku nejnovějších filmů nebo oblíbených seriálů podle momentální chuti i nálady.


Vybíráte novou Smart TV a zároveň patříte mezi diváky, kteří sledují online filmy a seriály na streamovacích službách?

Moderní streamovací video služby můžete spolehlivě zhlédnout na celé řadě zařízení s přístupem k internetu, ovšem ten největší zážitek si užijete přímo na velké obrazovce moderní Smart TV (Samsung, LG, Sony, Philips, Panasonic, Hisense, JVC...) s podporou aplikací pro streamovací služby. V takovém případě nemusíte být vybavení speciálním multimediálním centrem, ale aplikaci s vybranou VOD službou (Netflix, HBO GO, Voyo, Prime Video apod.) najdete od výrobce přímo v chytrém televizoru. Díky tomu budete jedním dálkovým ovladačem jednoduše ovládat všechny moderní funkce nové Smart TV, kde můžete zároveň i velmi snadno zvolit, zda budete aktuálně sledovat běžné TV vysílání nebo raději rozsáhlý obsah online knihovny z vaší oblíbené streamovací služby. V menu chytrých televizorů ovšem nenajdete aplikace všech VOD platforem, podpora streamovacích služeb se vzájemně liší zpravidla v závislosti na výrobci Smart TV.

Smart TV Samsung

Smart TV Samsung

Smart TV Samsung s rokem výroby 2016 a novější kromě řady dalších užitečných funkcí běžně obsahují i aplikace některých oblíbených streamovacích služeb (Netflix, HBO GO, Voyo). Stačí moderní Smart TV Samsung připojit k internetu, na počítači nebo mobilu vytvořit účet na webu VOD služby a do televizoru jen zadat vygenerované přihlašovací údaje. Od té chvíle můžete přímo na Smart TV Samsung online sledovat filmy a seriály.

Smart TV LG

Smart TV LG

U nejnovějších chytrých televizorů značky LG můžete i mimo jiné počítat s podporou předinstalovaných aplikací známých streamovacích služeb, patří mezi ně Netflix, HBO GO a Voyo. Díky těmto aplikacím můžete na Smart TV LG jednoduše sledovat bohatou nabídku online filmů nebo seriálů. Stačí chytrý televizor LG připojit k internetu, vytvořit předplatné streamovací služby na PC či mobilu, zadat do Smart TV přihlašovací údaje a můžete si začít okamžitě užívat bohatou zábavu s mnoha filmovými i seriálovými tituly.

Smart TV Sony

Smart TV Sony

V případě Smart TV Sony se nemusíte spolehnout pouze na aktuální televizní vysílání, ale díky mnoha chytrým funkcím můžete zároveň také počítat s podporou vestavěných aplikací řady streamovacích platforem, mezi které ve většině případů patří např. Netflix, HBO GO nebo česká služba Voyo. V rámci celé vaší domácnosti si tak na jednom místě spolehlivě užijete nejen běžnou televizní zábavu, ale i širokou podporu předplacených video služeb. Do Smart TV Sony stačí zadat přihlašovací údaje oblíbené VOD platformy.

Smart TV Philips

Smart TV Philips

Posuňte zážitek při sledování filmů a seriálů na zcela novou úroveň se Smart TV Philips, které dokáží nabídnout celou řadu zajímavých a užitečných funkcí. Vestavěné moderní technologie a špičkový obraz si užijete nejen při sledování běžného televizního vysílání, ale také u řady streamovacích služeb (Netflix, HBO GO, Voyo...), které Smart TV Philips standardně podporují. Kdykoliv si z rozsáhlé online knihovny filmů a seriálů pustíte na obrazovce zajímavý pořad. Stačí do TV zadat přihlašovací údaje oblíbené VOD služby.

Android TV

Smart TV Android

Velmi bohaté možnosti většiny moderních Smart TV běžně zajišťuje vestavěný operační systém (Orsay, Tizen, WebOS, Netcast, NetTV a další) podle výrobce televizoru, které se ovšem vzájemně liší v řadě funkcí nebo možností včetně podpory VOD aplikací. Jestliže ovšem od Smart TV vyžadujete maximum funkcí, potom se rozhodně poohlédněte po chytrém televizoru s Android TV, které jsou vyráběné napříč mnoha oblíbenými výrobci. Tyto chytré televizory jsou vybaveny známým prostředím Android z chytrých telefonů nebo tabletů a navíc poskytují i širokou podporu mnoha streamovacích služeb, jako je Netflix, HBO GO, Voyo, Amazon Prime Video, Apple TV Plus, Disney+, HBO Max a další.

Prozkoumat další Smart TV

Tématické články

Pořídili jste si nově streamovací video platformu Netflix a hledáte inspiraci na nejoblíbenější a zároveň nejzajímavější seriály?

Sledujte kdykoliv i kdekoliv všechny oblíbené a doporučené seriály v dostupné online knihovně české streamovací platformy Voyo

Sledujte bohatou nabídku nejnovějších filmů nebo atraktivních seriálů na velké obrazovce moderní Smart televize ve vysokém rozlišení

Prozkoumejte recenze streamovacích platforem a vyberte nejvýhodnější službu pro sledování filmů a seriálů na Smart TV, počítači nebo smartphonu


Přehled nejoblíbenějších streamovacích služeb dostupných kdekoliv po ČR

Prozkoumejte seznam streamovacích video platforem a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce nebo výhody

  • Netflix
  • HBO GO
  • Voyo
  • Amazon Prime Video

Využijte rychlé připojení k internetu
Prozkoumejte bohaté možnosti internetové televize kdekoliv na území ČR

Televize přes internet


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 StreamovaciSluzby.cz


Smart TV

Pořiďte si Smart TV
Sledujte oblíbené pořady na velké obrazovce smart televizoru s WiFi připojením a podporou aplikací pro streamovací platformy...

 Nakupujte výhodně