Streamovací služby

Osvoboďte se konečně od běžného televizního vysílání, přidejte se mezi uživatele streamovacích služeb a začněte
sledovat rozsáhlou nabídku nejnovějších filmů nebo oblíbených seriálů podle momentální chuti i nálady.


Zařízení pro sledování videa na vyžádání

Video na vyžádání (VOD) neboli streamovací video služby můžete velmi jednoduše sledovat na celé řadě kompatibilních zařízení, které podporují připojení k internetu. Využijte stávající techniku nebo si ověřte schopnosti nového zařízení, které podporují online sledování atraktivních filmů, populárních seriálů, dechberoucích dokumentů a dalších pořadů podle vlastního výběru. Mezi nejběžnější zařízení s podporou videa na vyžádání (Video On Demand) patří většina moderních smart televizorů, osobní počítače či přenosné notebooky, herní konzole, multimediální centra, chytré mobilní telefony (smartphony) a tablety založené na operačním systému typu Apple iOS nebo Google Android, se kterými můžete streamovací video služby používat nejen doma, ale i kdekoliv na cestách.


Sledujte video na vyžádání na celé řadě vybraných i oblíbených zařízeních

Prozkoumejte doporučenou techniku vhodnou pro pohodlné sledování streamovacích video platforem

Smart TV

Moderní Smart TV

Většina moderních Smart TV vyrobených po roce 2016 s možností připojení k internetu už poměrně běžně podporují řadu oblíbených VOD služeb. Moderní televizory v rámci svého operačního systému disponují řadou předinstalovaných streamovacích aplikací pro bezproblémové sledování online filmů i seriálů (Netflix, HBO GO, Voyo, Prime Video a další). Mezi moderní smart televizory s širokou podporou streamovacích aplikací patří především značky Samsung, LG, Sony, Philips, Panasonic, Hisense nebo další včetně Android TV.

Multimediální centra

Oblíbená multimediální centra

Jestliže chcete pohodlně sledovat streamovací služby přímo na velké obrazovce televizoru, ale nevlastníte moderní Smart TV s připojením k internetu, pak můžete využít možnosti multimediálních center. Tyto kompaktní a elegantní zařízení připojíte k jakémukoliv televizoru a snadno je tedy naučíte zcela novým funkcím včetně podpory řady aplikací oblíbených VOD služeb. Moderní multimediální centra s WiFi připojením poskytují příjemné a intuitivní ovládání. Mezi nejznámější zařízení patří Google Chromecast, Android TV box včetně Apple TV.

Herní konzole

Nejnovější herní konzole

Nejnovější next-gen herní konzole v současnosti neslouží pouze ke hraní nejnovějších a zábavných her, ale mezi jejich možnosti patří i podpora sledování online filmů a seriálů přes oblíbené streamovací platformy. Díky bohatým možnostem herních konzolí a schopnosti HDMI připojení k velké obrazovce moderního televizoru si filmový zážitek jednoduše užijete zcela na maximum včetně podpory 4K rozlišení. Mezi herní konzole s přímou podporou videa na vyžádání patří hlavně nejnovější modely Sony PlayStation a Microsoft Xbox.

Osobní počítače

Stolní a přenosné počítače

Vedle smart televizorů, multimediálních center nebo herních konzolí můžete všechny streamovací služby neboli Video On Demand (video na vyžádání) velmi jednoduše sledovat na běžném osobním počítači nebo přenosném notebooku s připojením k internetu. Na počítačích budete nejnovější filmy a oblíbené seriály sledovat skrz webový prohlížeč (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari, Microsoft Edge, Internet Explorer). Stačí se pouze přihlásit na webové stránce VOD poskytovatele ke svému účtu a začít sledovat oblíbené pořady.

Mobilní zařízení

Chytré mobilní zařízení

Podobně jako v případě sledování streamovacích služeb na počítači můžete velmi snadno používat také rozmanitá mobilní zařízení jako chytré mobilní telefony i tablety. V jejich případě se kromě možnosti sledování online filmů a seriálů přes běžný internetový prohlížeč pak zpravidla využívá speciální aplikace. Pro všechny chytré mobily nebo tablety vybavené operačním systémem Google Android či Apple iOS máte k dispozici intuitivní VOD aplikaci, kde vedle sledování videa na vyžádání budete zároveň využívat všechny moderní funkce.


Přehled nejoblíbenějších streamovacích služeb dostupných kdekoliv po ČR

Prozkoumejte seznam streamovacích video platforem a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce nebo výhody

  • Netflix
  • HBO GO
  • Voyo
  • Amazon Prime Video

Využijte rychlé připojení k internetu
Prozkoumejte bohaté možnosti internetové televize kdekoliv na území ČR

Televize přes internet


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 StreamovaciSluzby.cz


Smart TV

Pořiďte si Smart TV
Sledujte oblíbené pořady na velké obrazovce smart televizoru s WiFi připojením a podporou aplikací pro streamovací platformy...

 Nakupujte výhodně