Streamovací služby

Osvoboďte se konečně od běžného televizního vysílání, přidejte se mezi uživatele streamovacích služeb a začněte
sledovat rozsáhlou nabídku nejnovějších filmů nebo oblíbených seriálů podle momentální chuti i nálady.


Využíváte v zahraničí oblíbenou streamovací platformu Amazon Prime Video? Podívejte se na seznam nejlepších seriálů

Streamovací video platforma Amazon Prime Video typu SVOD (Subscription Video On Demand) nabízí velkou porci nových i lety prověřených filmů, seriálů nebo dokumentů z celého světa, které si užijete na celé řadě zařízení s přístupem k internetu. Stávající nabídku rozmanitých titulů doplňují také exkluzivní filmy a seriály z produkce Amazon Originál, které na jiné video platformě už zřejmě neuvidíte. Vybrané pořady na Prime Video můžete navíc sledovat ve vysoké 4K Ultra HD kvalitě 2160p, kterou pak oceníte především na velké obrazovce moderních Smart TV. V dostupném článku se podíváme na nejzajímavější a nejlepší seriály na streamovací službě Prime Video od Amazonu.

Jack Ryan (2018 - 2021)

Seriál Jack Ryan na streamovací službě Prime Video

Atraktivní špionážní seriál Jack Ryan na motivy knih Toma Clancyho vás zavede přímo do prostředí CIA, kde nebude nouze o napětí, zajímavé zvraty nebo povedenou akci. Sympatický Jack Ryan je na první pohled běžný kancelářský analytik CIA, který bude ovšem nucen v terénu začít odhalovat politická spiknutí nejen ve své rodné zemi, ale zároveň i mimo ni. V těchto případech se mu bude rozhodně hodit výcvik z námořní pěchoty, ve které dříve sloužil. Seriál Jack Ryan uvidíte na streamovací službě Amazon Prime Video s českým dabingem nebo původním znění s českými titulky.

The Expanse (2015 - 2021)

Seriál The Expanse na streamovací službě Prime Video

Seriál The Expanse se odehrává 200 let v budoucnosti, kdy už lidé naplno kolonizovali celou sluneční soustavu, ale zatím se stále nedostali ke vzdáleným hvězdám. Na pozadí vyostřujícího se konfliktu mezi Zemí, Marsem a také koloniemi v Pásu asteroidů začne vyšetřovat detektiv Miller na pohled poměrně běžný případ zmizelé dívky, který ovšem přeroste až v odhalení rozsáhlé konspirace. Povedený sci-fi seriál The Expanse můžete pohodlně sledovat na streamovací platformě Amazon Prime Video s českým dabingem nebo původním znění s českými titulky.

Hanna (2019 - 2021)

Seriál Hanna na streamovací službě Prime Video

V napínavém akčním seriálu Hanna budete sledovat mladou ženu, kterou otec vychoval v naprosté divočině s cílem naučit ji přežít za každou cenu v jakékoliv možné nebo také nemožné situaci. V dospělosti začne Hannu pohánět touha po zjištění, kdo byla vlastně její matka a jaký je skutečný svět. Nicméně brzy se o ni začnou zajímat vládní agenti a Hanna bude muset využít svoje schopnosti naprosto na maximum. Akční seriál Hanna budete sledovat na streamovací službě Amazon Prime Video s českým dabingem nebo zároveň v původním znění s českými titulky.

Velký lov (2020 - 2022)

Seriál Velký lov na streamovací službě Prime Video

V seriálu Velký lov (Hunters) budete sledovat velmi svérázný a kontroverzní tým lovců nacistů, kteří se vydají na krvavou cestu odplaty a spravedlnosti. Brzy odhalí rozsáhlé spiknutí a musí tak zhatit nové nacistické plány na další genocidu. Seriál střižený přímo v tarantinovském duchu přináší originální myšlenku, ale i povedené obsazení v čele s vynikajícím Al Pacinem. Dramatický seriál Velký lov (Hunters) naleznete na streamovací službě Amazon Prime Video v českém dabingu nebo původním znění s českými titulky.

Good Omens (2019)

Seriál Good Omens na streamovací službě Prime Video

Seriál Good Omens přináší svěží pohled na nadcházející konec světa, kdy se na planetě Zemi shromážďují armády dobra a zla. Anděl Azifaral a démon Crowley, kteří na Zemi žijí mezi smrtelníky již od počátku věků se snaží zabránit budoucí apokalypse. Zdařilá seriálová adaptace knihy Terry Pratchetta a Neila Gaimana nabízí velmi kvalitní humor, povedené zpracování a také dobře zvolené obsazení hlavních postav. Komediální seriál Good Omens můžete jednoduše sledovat na streamovací službě Amazon Prime Video v původním znění s českými titulky.

The Grand Tour (2016 - 2019)

Seriál The Grand Tour na streamovací službě Prime Video

Pokračujte i nadále ve sledování slavné moderátorské trojice Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May z automobilového pořadu Top Gear. V dokumentárním seriálu The Grand Tour se opět vydáte na cestu po celém světě, kde velmi oblíbení moderátoři testují různá auta a zároveň plní rozmanité úkoly svým osobitým a mnohdy absurdním způsobem. Atraktivní a zábavný dokumentární seriál The Grand Tour uvidíte online na streamovací platformě Amazon Prime Video v původním znění s českými titulky.

Více informací o Prime Video

Tématické články

Pořídili jste si nově streamovací video platformu Netflix a hledáte inspiraci na nejoblíbenější a zároveň nejzajímavější seriály?

Sledujte nejnovější filmy a populární seriály na velké obrazovce moderní Smart TV, která nabízí vestavěné aplikace oblíbených streamovacích platforem

Sledujte bohatou nabídku nejnovějších filmů nebo atraktivních seriálů na velké obrazovce moderní Smart televize ve vysokém rozlišení

Prozkoumejte recenze streamovacích platforem a vyberte nejvýhodnější službu pro sledování filmů a seriálů na Smart TV, počítači nebo smartphonu


Přehled nejoblíbenějších streamovacích služeb dostupných kdekoliv po ČR

Prozkoumejte seznam streamovacích video platforem a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce nebo výhody

  • Amazon Prime Video
  • Netflix
  • Voyo
  • HBO GO

Využijte rychlé připojení k internetu
Prozkoumejte bohaté možnosti internetové televize kdekoliv na území ČR

Televize přes internet


Domů   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 StreamovaciSluzby.cz


Smart TV

Pořiďte si Smart TV
Sledujte oblíbené pořady na velké obrazovce smart televizoru s WiFi připojením a podporou aplikací pro streamovací platformy...

 Nakupujte výhodně